Stolní tenistky z Hluku důležité souboje nezvládly a ztratily čtvrté místo

11:59aktualizováno  11:59
Dva nepovedené zápasy připravily extraligové stolní tenistky Hluku o místo mezi nejlepšími čtyřmi týmy extraligy. Slovácký tým v přímých duelech o umístění prohrál doma se severomoravskými Malenovicemi 2:6 a s Frýdlantem nad Ostravicí 1:6.

Stolní tenis | foto: Profimedia.cz

V prvním utkání stačily Hlučanky ještě srovnat na 1:1 a později korigovat na 2:3, závěr střetnutí však jasně ovládli hosté. "Duel ovlivnila začínající viróza u Žmolíkové a Jančové.

Přesto jsme možná mohly vybojovat remízu. Škoda, že do úspěšného konce nedotáhla pětisetové partie Kučerová proti Valentové a také proti Martinkové," litovala Andrea Botková, trenérka Spartaku Hluk LOAP.
Zápas s Frýdlantem už byl jednoznačnější.

Jediný bod domácích v něm získala až za stavu 0:5 Kučerová. "Soupeřky se mohly spolehnout na nejlepší hráčku extraligy Číňanku Xiao Zhow, navíc jsme nenašly recept ani na juniorské reprezentantky Adámkovou a Tomanovskou," uznala Botková.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Zlínský brankář Libor Kašík zasahuje těsně před dotírajícím protihráčem z...
Zlín smazal manko a má bod. Je jako vítězství, řekl kouč Hamrlík

Málo vídaný kousek pomohl hokejistům Zlína bodovat v domácím souboji s druhou Plzní. Proti rozjetému soupeři skórovali v poslední minutě každé třetiny a díky...  celý článek

Zlínský útočník Ondřej Veselý v akci během duelu s Třincem
Pomohlo, že nás podceňovali, myslí si zlínský kapitán Veselý

Před startem sezony jim mnozí přisuzovali místo v extraligové baráži. Zlínští hokejisté se ale v úvodní čtvrtině základní části nepřejícím předpovědím vzepřeli...  celý článek

Antonín Honejsek ze Zlína přihrává, sleduje ho David Květoň z Vitkovic.
Obrat nevyšel. Zlín proti Vítkovicím doplatil na špatnou disciplínu

Mohlo to být déja vu po dvou dnech. Jenže nebylo. Zatímco nedělní domácí zápas proti Plzni dovedli hokejisté Aukro Berani Zlín ze skóre 1:4 do samostatných...  celý článek