Zaspali jsme úvod, mrzelo jediného střelce Zlína po duelu s Opavou

16:03aktualizováno  16:03
Dal svému týmu naději na alespoň nějaký bodový zisk na hřišti posledního týmu soutěže, ani gól Lukáše Železníka však fotbalistům Zlína k úspěchu v Opavě nestačil. Dvaadvacetiletý záložník totiž chytrým lobem přes brankáře pouze zmírnil porážku na 1:2.

Fotbalista Zlína Lukáš Železník oslavuje gól do sítě Znojma. | foto: Dalibor MichalčíkMF DNES

"Terén nebyl dobrý, chtěli jsme tvořit, ale to nešlo. Přišli jsme na to až pozdě, až jsme prohrávali o dva góly," povzdechl si.

Neuspokojily vás předchozí dva kvalitní výkony?
Ne. Opava má kvalitní mančaft, zaspali jsme začátek a pak už se to nedalo.

Dal jste ovšem gól.
Ani nevím, jak míč přeskočil beka. Pak už jsem se jen snažil přehodit brankáře a to se povedlo. Nakonec nám to ale k ničemu nebylo.

Co jste si řekli v poločase?
Trenér říkal, že nemáme co ztratit, nic jiného nám ani nezbývalo než na ně vletět. To se nám povedlo, dali jsme pak i kontaktní gól, ale bohužel vyrovnat jsme už nestačili.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Fanoušci Zlína na tribuně olomouckého stadionu během utkání Evropské ligy proti...
Kodaň láká víc než Tiraspol. Zlín opět vypraví vlak pro fanoušky

Premiéru fotbalistů Fastavu Zlín v Evropské lize vidělo 4 499 diváků, Andrův stadion v Olomouci byl zaplněný z jedné třetiny. Druhý domácí duel proti Kodani by...  celý článek

Zlínský útočník Ondřej Veselý v akci během duelu s Třincem
Pomohlo, že nás podceňovali, myslí si zlínský kapitán Veselý

Před startem sezony jim mnozí přisuzovali místo v extraligové baráži. Zlínští hokejisté se ale v úvodní čtvrtině základní části nepřejícím předpovědím vzepřeli...  celý článek

Zlínský útočník Ondřej Veselý
Zlínský útočník Veselý si po faulu na Deje nezahraje tři zápasy

Zlínský útočník Ondřej Veselý dostal od disciplinární komise hokejové extraligy zákaz startu ve třech zápasech za faul kolenem na vítkovického Rastislava Deje....  celý článek