Štěpán Randýsek ze Zubří

Štěpán Randýsek ze Zubří | foto: Jan Karásek, MAFRA

Házenkáři Zubří kanonádou v Třeboni splnili povinnost

• 0
Pátý jarní zápas, páté vítězství. Výbornou formu si v extralize drží házenkáři Zubří, kteří včera zvítězili v předehrávaném utkání v Třeboni suverénně 31:24.

Na jihu Čech sice úřadující vicemistři republiky inkasovali jako první, rychle však otočili skóre na 5:1 ve svůj prospěch a krátce před koncem první půle už vedli sedmigólovým rozdílem.

"Splnili jsme povinnost, v prvním poločase jsme měli dobrou obranu podpořenou kvalitním výkonem brankáře Maliny, později jsme se přizpůsobili tempu domácích," řekl trenér Gumáren Jiří Mika. "Znovu jsme pak soupeři výrazně uskočili až v závěru."

V tabulce hráči Zubří upevnili svou druhou pozici, poslední domácí utkání základní části je čeká po reprezentační přestávce v neděli 20. března proti Plzni.