Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Uvnitř zlínské koalice to vře, končící radní se pustili do partnerů

Radniční koalice ve Zlíně neplnila sliby a dělala špatná rozhodnutí. S takovým vysvětlením svého odstoupení nyní přišla dvojice dosavadních radních Eva Štauderová a Pavel Jungmann z hnutí M. O. R. Po roce své existence tak zlínská koalice zažívá opravdu horké chvilky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

filokop

Sláva Ondrové 2

Ondrová se už veřejně schází s Eidovou po kavárnách v pracovní době a nikomu to nevadí. Nikomu nevadí, že město nedostane stamiliony za zmanipulované výběrové řízení za KUC. Vždyť ochranou ruku nad ní drží Dufek a manipuje s prodejem pozemků a majetku a jeho bratr soudce všechno přikryje a zařídí.

Na radnici se demokracie nenosí. A ten, kdo prováděl a organizoval korupci je na výsluní a řídí ji přes nastrčené figurky dál. Nic se nezměnilo. Zkorumpovaná výběrová řízení běží dál. Jen už je málo peněz.

Štauderová a Jungmann nejsou první co odchází znechucení tímto vedením radnice.

Každé město má své bratrstvo a je už neúnosné co se děje. Změna se nekoná a konat nebude. Zastupitelé by se napříč politickým spektrem měli zamyslet kam to vede. Možná, že klíč k řešení problémů je vyměnit tajemníka a ne nechat odcházet pracovité a poctivé lidi, kteří byli plní entuziasmu a nových nápadů. Realita ve Zlíně je tvrdá a tím si bohužel Zlín zaslouží svoji pověst mafiánského města.

0/0
27.10.2011 17:09

konzerva

Re: Sláva Ondrové 2

Člověče, vy jste buď ožralý, nebo naprosto vygumovaný, nebo obojí.;-D

0/0
27.10.2011 19:06

ph5.5

Re: Sláva Ondrové 2

Vy jste opravdu mimo. Jaké stamilióny za KUC? Jediná platba, která je pozastavená je v řádu milionů a podle mých informací bude v nejbližších týdnech uhrazena. To že máte nějaké problémy (měnění jmen je to důkazem) vás neopravňuje házet špínu na kohokoliv. Mimochodem, pokud máte jakékoliv důkazy o korupci nebo protiprávním jednání je vaší povinností o tomto informovat příslušné orgány, jinak se stáváte spoluviníkem.

0/0
28.10.2011 14:00

josef_spejbl, esq.

Re: Sláva Ondrové 2

na každou svini se vaří voda, janečku! ;-D

0/0
1.11.2011 19:04

mitvochch

Sláva Ondrové 1

Politický amatérismus se nevyplatil malým stranám, změna na radnici se nekoná. TOP 09 pod vedením arogantního Dufka (bratrance Gazdíka) spolu s důchodkyní Ondrovou a tajemnicí Eidovou řídí město. Primátor Adámek, Dufek a Běták nejsou členy TOP 09, ale jsou nezávislí kanditáti za tuto stranu, takže nenesou žádnou politickou odpovědnost a kdykoliv mohou odejít. Byli najatí Ondrovou, aby rozbili tuto koalici a vytvořili již dávno domluvenou koalici TOP 09 s ODS (stará domluva po volbách na podzim 2010). A to se jim za významné pomoci tajemnice Eidové daří. Dnes Eidová ovládá celý Zlín za účasti všech složek ve městě a úkoluje naivní a hloupou radu. Jsou důkazy, že Eidová velmi efektivně spolupracuje se všemi na případu Janečky a je velmi dobrá kamarádka s policejním ředitelem. Rozsudek za spadlý strom tomu nasvědčuje, příroda je mocná.

0/0
27.10.2011 16:55

Cochino

Re: Sláva Ondrové 1

Tak Ty jsi teda opravdu naprosto mimo mísu .... a pokud máš jakýkoli důkaz - sem s ním!

0/0
27.10.2011 19:48

1/49

Paní štauderová

bohužel jenom pípla, že se město nebude finančně podílet na Pravobřežce. Místo toho aby rozjela kampaň např. s otázkami : souhlasíte se zachování st. silnice 1/49 na tř. T. Bati NAVŽDY tam, kde je? Nebo. myslíte si, že plánovaná Pravobřežní komunikace jako další průtah městem je správným řešením dopravy Zlína? Bohužel ji kolegové, staří matadoři zatrhli tipec !!Nevím k čemu bude Nový strategický plán dopravy města, když dopravní problematika města je určena Zásadami územního rozvoje, Generelem dopravy Zlínského kraje a nejnověji Územním plánem města Zlína!!

0/0
27.10.2011 8:49

pantáta

Re: Paní štauderová

Že vás to baví, na všech možných diskuzích protlačovat utopickou myšlenku pravobřežky...

0/0
27.10.2011 10:00

1/49

Re: Paní štauderová

Máte pravdu, při každé příleřitosti napadám myšlenku Pravobřežky. Bohužel je hrozba její realizace velice aktuální. Bárta zastavil budování Prštenské příčky, která měla propojovat tř. T. Bati a Pravobřežku. Stát měla v roce2014. Křižovatka Antonínova je hotová proto, že budování Prštenské příčky odstaví výjezd z areálu bývalého Svitu za Intersparem. Chcete také říct, že podle Vás utopická Pravobřežka je nesmysl? Podívejte se do ZÚR, generelu kraje a Uzemního plánu města Zlína. Pravobřežka je trvalá a velice reálná hrozba pro Zlín !!

0/0
27.10.2011 20:16

m4xp0w3r7

takže naslibovali

Dostali hlasy, dostaly funkce a utekli.

0/0
26.10.2011 23:21

konzerva

Pokud jde někdo do politiky

a převezme takovéto odpovědné funkce s tím, že nechce dělat kompromisy, tak je buď naivní, hloupý a nebo lže.

+3/0
26.10.2011 16:41

Najík

Jen tak dál

Dlouho jsem nevěděl, jestli je primátor a jeho strana pro město dobrým řešením, ale teď, když už zřejmě pochopil, že Štauderová a její kámoši jsou skutečným morem města a daří se mu je odstavit, mu začínám čím dál víc fandit.

+3/0
26.10.2011 14:33

pantáta

Janec

No jo, Janec už úřaduje, snaží se to rozbourat, seč mu síly stačí.

0/0
26.10.2011 14:25Najdete na iDNES.cz