Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Žebříček gymnázií Zlínského kraje dle úspěšnosti maturit vede Hradiště

Exkluzivní žebříček patnácti gymnázií ve Zlínském kraji seřazený podle úspěšnosti studentů u státní maturity ovládla škola z Uherského Hradiště. Rodiče mají poprvé možnost vidět jasné porovnání, podle kterého zdejší studenti výrazně překonali třeba ty z Otrokovic, kteří měli jako poslední sotva třetinovou úspěšnost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Huckelberry Švédd 6

... to chce klid .... je to jen reklama ...

gympl v Otrokovicích jsem studoval v letech 1976 - 1980, tedy v době, kdy byl jakousi vyhlášenou trestnou školou... pár profesorů sem nuceně nasazených ( chlast, děvčátka, vyhořelost .. ), z důvodu malého zájmu stačily přijímačky udělat za 4 a stejně byla třetina míst neobsazených, takže se dopl\ňovali lidi, kterří se nedostali jinam ......... a byla to nejlepší škola mého života. Většina lidí z ročníku má vysoké školy všelijakých oborů a na pravidelných srazech nehlásí nikdo nějaké vážnější problémy ......

0/0
9.10.2011 18:37

aaiv

Re: ... to chce klid .... je to jen reklama ...

Gy Otrokovice bylo sice v matematice z 15 gymplů 15., ale v jazycích 12. a v češtině 6.( Cermat) = 15+12+6=33:3=11 místo; komu se tedy hodí manipulovat čísly a proč ? Jak vznikl index uvedený u škol v článku? Jak může být index uvedený u UH (289,74) třikrát lepší než index Otrokovic (243,26) ??

0/0
11.10.2011 14:20

referentka

...nooo, jestli ten žebříček

není pravdivý a "ubližuje" těm zveřejněným na posledním místě, je pěkná prasárna - jsem z Otrokovic a chtěla (chci?) jsem aby synek studoval na gymplu "doma"...toto mně trochu odrazuje a uvažuji o Kromclu nebo o Zlíně...

0/0
9.10.2011 16:51

hph

Re: ...nooo, jestli ten žebříček

Jste z Otrokovic a nevíte, jak to tam na gymplu chodí? Nevylučuje se to? S novým ředitelem to vypadalo na zlepšení a snad se i povedlo, rozhodně lepší atmosféra než za "Bufeta". Akorát musí mít syn nervy na pár učitelek, které rády šikanují, ale když je nedostane, bude v pohodě a maturitu udělá. Ale kdyby je dostal a měly by s ním problém, radši ho zavčasu přehlaste. Za zničenou nervovou soustavu to opravdu nestojí.

0/0
10.10.2011 8:22

term98

Re: ...nooo, jestli ten žebříček

To je to. Já bych možná taky věřila novinám, protože tohle není žádný blesk a MYSLELA jsem si, že zdroje jsou důvěryhodné, ale jak vidím, tak je to všude stejné. Jsem absolventka GO a musím velice nesouhlasit s tímhle článkem. Opravdu je to jen pošpinění. Nikdy "můj" gympl nebyl ve výsledcích na prvních místech, ale na vysokou mě připravil perfektně.

To, že jsou zde učitelky, které si na někoho zasednou zase tak pravda není. Ano, nechci vše jen vychvalovat, ale řeknete mi na které škole nejsou učitelé, kteří nejsou zrovna vzornými pedagogy. To je snad všude.

Gymnázium Otrokovice je rodinné gymnázium a kdybych mohla nešla bych jinam a to jsem rok chodila na Gymnázium do Zlína a po roce nespokojenosti přestoupila. Nikdo není dokonalý a ani tahle škola není 100%, ale když někdo hledá negativa, tak ty najde vždy a všude. Znáte to přísloví: "Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde."

Tak to platí všude.

0/0
11.10.2011 12:35

lidka.v.92

Nedůvěryhodný zdroj???

Nevím, kdo kde vzal jen třetinovou úspěšnost na Gymnáziu v Okrokovicích. To by muselo úspěšných maturantů být asi půl studenta. Maturovala jsem z matematiky a nebylo to nic jednoduchého, ale násobilku by snad mohl zvládat každý z nás. Doporučovala bych pro příště ověřit zdroje, ze kterých berou noviny informace.

0/0
8.10.2011 21:33

Harry_sportsman

Re: Nedůvěryhodný zdroj???

Po našich novinářích prostě nemůžete chtít zázraky ... ;-)

0/0
9.10.2011 9:25Najdete na iDNES.cz