Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Blikající semafor ve Zlíně působil zmatky. Chyba byla ale na kolejích

Zmatky a oranžově blikající semafor. Tak poslední dobou vypadal příjezd do Zlína směrem z Vizovic na křižovatce v Přílukách. Motoristé na frekventované křižovatce se potýkali s nefunkčním semaforem. Ten se automaticky vypínal kvůli poruše železniční signalizace. Teď už je všechno v pořádku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Smarty

Zelená vlna?

KDE?!

Proboha když jedu Zlín - Otrokovice, stojím na každém druhém semaforu! A to jedu předpisových 50. Na co je zmiňovaných 45km/h?

0/0
22.7.2011 11:21

1/49

Lépe nebude!

Když si pod kódem "mzp109k" vyhledáte "Aktualizaci generelu dopravy Zlínského kraje" zjistíte, že lépe nebude. Přeložka silnice 1.třídy 1/49 /ze tř. T. Bati/ ze středu města se nekoná, Pravobřežka jako další průtah městem budovaná na náklady magistrátu ji výhledově pouze odlehčí. Jak to vidí obyvatel Zlína a ne krajští plánovači najdete pouze ve Zlínském deníku z 31.5.2011 na straně 8 v článku "Kategorický nesouhlas vlastníka bytu s návrhem nového územního plánu" se zdúrazněnou částí podbarvením "Obchvat kolem Zlína musí být realizován". Než začnete narážet na plánovanou R49, vyhledejte si prosím oba výše uvedené texty! Pravděpodobně Vám nebudu moci oponovat v této diskuzi. Pozor! Veřejné projednání generelu je již 7.9.2011.

0/0
22.7.2011 8:09

Mira ze Zlína

naprostá.... hloupost

Naprostá pi.omost a lež, ve Zlíně žádná zelená vlna není a popravdě, kvůli zmińovanému semaforu hlavně a "seřízení" semaforů v posledních cca 3 týdnech vážně uvažuji o podání trestního oznámení na neznámeho pachatele za způsobení škody a ohroženízdraví obyvatel z nedbalosti... Ikdyž popravdě v případě Příluckého semaforu mě to připadá spíše jako schválnost. tento semafor vás zastaví prakticky každým průjezdem, nechápu tuto logiku hlavně v noci třeba ve dvě ráno a to v žádném případě nepřekračuji rychlost. A není to zastavení na vteřinku, koukáte jako to pouší virtuální auta ze všech směrů  a až potom to pustí vás. Kamiony takto zastavující a rozjíždějící to stojí litry nafty, zvláště do toho kopce  a hektolitry takto zbytečně spálené nafty my všichni dýcháme. To nemluvím o situaci v zimě, kdy silničáři vyjíždí až v 5 ráno a kamiony která tento semafor zastaví pod kopcem se zákonitě nemůžou rozjet, to bývá už jediné řešení projet na červenou....

0/0
22.7.2011 0:38Najdete na iDNES.cz