Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Vsetín chátrá, není práce! Odstoupení radních chtějí už i podnikatelé

Sdružení Zdravější Vsetín spustilo ve městě výzvou "Děkujeme, odejděte" lavinu. Změnit složení radnice chtějí také iniciátoři nové petice. Hlavními aktéry jsou vsetínští podnikatelé, kteří vyčítají politikům hlavně špatné hospodaření. Radním vzkázali podobné: Se ctí odejděte a přenechejte svá místa schopnějším.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vsetinak011

Komu to prospívá, Čunkovi

Všichni volají po jiném lepším vedení, ale překvapivě nikdo neříká, kdo by to měl být.  Jednatelka sdružení Zdravější Vsetín vyzve k odstoupení všechny zastupitele města Vsetína. Jediný kdo na akci reaguje je komunista.  Pan Čunek požádá svoji jmenovkyni z Mladé Fronty Dnes, aby vytvořila článek o nespokojenosti obyvatel Vsetína.  Tentokrát se jedná o nespokojené podnikatele. Protože znám všechny čtyři autory petice, tak je jasné, že text výzvy nesložili oni. Celý text je z pera bývalé mluvčí vsetínské radnice a tiskové mluvčí pana senátora - paní Stejskalové. Proč podepsal pan Otevřel je jasné, dříve dostával zakázky od radnice, dnes musí soutěžit a asi nevyhrává. Prodejce alkoholu je pobouřen, že lidé nemají peníze na nákup. To je ze strany radnice spíše zásluha, aspoň se nebude chlastat. Pan Husička byl na kandidátce Volba pro město, což byla záložní strana pana Čunka pro získání většiny hlasů v zastupitelstvu. Ten komu situace prospívá je pan Čunek.

0/0
27.7.2011 14:45

Najaja11

Děkujeme odejděte

"Děkujeme odejděte" -21.srpna. 1968 když naše babičky a dědouškové nesli toto heslo ulicemi určitě ani netušili jak  jejich heslo je perspektivní.Bude se dokonce používat v různých obměnách na př.ještě "Děkujeme odcházíme" ...............Čili až dodnes v 21.století.Dík baby a dědo nic lepšího naše  generace zatím ještě nevymyslela a ještě možná dlouho nevymyslí 8-o;-D

0/0
21.7.2011 12:08

Petishee

Jakých pár měsíců?

Vždyť jsou tam roky vesměs stejní lidi...

0/0
20.7.2011 21:24

dneska.taky.lidi.věří.všemu

by mě zajímalo, co ti "podnikatelé" chtějí...

v radě obce sedí (dle strany, za kterou kandidovali): ODS 2, KDU-ČSL 2, ČSSD 2, TOP09 1.

v zastupitelstvu je ODS 5, KDU-ČSL 5, ČSSD 4, TOP09 2, KSČM 2, Zdravé město Vsetín 1, Volba pro město 1, SNK ED 1.

Že by Sdružení Zdravější Vsetín a Zdravé město Vsetín bylo jedno a to samé?

A jak by si tu koalici představovali? (když v radě obce mají zastoupení 4 nejsilnější strany hodně spravedlivě)

0/0
20.7.2011 12:06

petey

Pokles příjmů

Je třeba si uvědomit, že v loňském roce způsobil pokles daňových příjmů především dopad krize. I když už odezněla, na daňových příjmech se projevila právě se zpožděním. Je hezký hledět do tabulky, ale zjistit si důvody, to už chce trošku dotazování.

0/0
20.7.2011 11:20Najdete na iDNES.cz