Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Kraj: Šéf nemocnice v Hradišti se musí s nespokojenými lékaři domluvit

Nespokojení lékaři v nemocnici v Uherském Hradišti se budou muset smířit, že je jejich ředitelem Antonín Karásek, nebo budou muset odejít jinam. Vedení kraje se totiž otevřeně postavilo za šéfa nemocnice. Karáskovo odvolání požaduje stovka lékařů kvůli jeho chování, jinak hrozí odchodem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

hayabusha

A co pacienti

Ochraňuj nás Bůh. Doktorů co s ním nesouhlasí se tato "silná osobnost" rychle zbaví, no do dvou tří let tam nebude ani jeden a špitál v péči o pacienty na tom bude podstatně hůř než dnes. Zatraceně na to doplatíme jen my pacienti.Členové valné hromady budou mít jistý zisk a proč ne. O pacienty přece nejde.Peníze.... to je to hlavní.Když je nemocnice tak úspěšná proč proboha jsou interní oddělení v tak špatném stavu, že nejdou ani otevřít okna a splachování na záchodech se nastavuje provázkem? Proč dlouhodobě ležící pacienty mohou přebalovat jen 2x, maximálně3x denně a proč je tolik pacientů na pokojích? Těch otázek je mnoho. Možná si je členové valné hromady položí, až tam bude ležet někdo z jejich příbuzných. Nebo si radši zařídí jejich umístění ve Zlíně??

0/0
20.4.2011 21:36

Pýthie

Inu, když oni ti doktoři jsou jako ženské

nevědeí, co chtějí a nedají pokoj, dokud to nedostanou . :-/Pokud si vzpomínám, chtěli a) zvýšení tarifních platů ( neboť se cítili finančně podhodnoceni), b) omezení přesčasů ( neboť padali v tmavý hrob přepracováním ). Když jim  p.Karásek omezil  ty přesčasy ( aby  přesčasovými hodinami  strhaní lékaři neohrožovali své pacienty), zase se  to lékařům nelíbí 8-o

0/0
20.4.2011 17:57

crack

Re: Inu, když oni ti doktoři jsou jako ženské

Ale oni vědí co chtějí - sám to píšete:

a) vyšší tarif (doposud stojí mzda hlavně na přesčasech)

b) omezit ony přesčasy (dle platných zákonů) - a být se svými rodinami.

Co je na tom v rozporu?? Trošku nechápu...

0/0
21.4.2011 22:02

gesso

Pan ředitel

Pan ředitel Karásek je velmi silná a pevná osobnost.

0/0
20.4.2011 17:42

Henry Ford

Ale ale

Že by si na kraji uvědomili, že další ustupek by nemusel být poslední. Že by se pak revolucionáři mohl šprajcnout u  nového ředitele, protože není jak si představovali. 

0/0
20.4.2011 17:11Najdete na iDNES.cz