Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

V Jalubí se staví už druhá školka, k zakázce firmě pomohl starosta

Stavbu nové školky v Jalubí na Uherskohradišťsku provází podezření, že ji postavila firma, jíž ve výběrovém řízení nestandardně pomohl místní starosta Karel Malovaný. Kritici navíc namítají, že malá obec, která již jednu školku má, tu druhou nepotřebuje. Starosta jakékoliv pochybení odmítá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

LH02

Článek je jen sprostá lež.

Tento článek je jen sprosté pošpinění pana Malovaného ze strany Kostelníčka a Vagundy. Tito dva pánové se snaží již od začátku voleb dělat v obci rozruch, aby se mohli dostat na vyšší křesla. Pan Malovaný dělá pro obec první a poslední a vím, že jedna jenom podle zákonů a nedovolil by si udělat nic "na černo". Jediní, kdo tu tak jedná, jsou již výše zmiňovaní pánové. Jak už je tady jednou zmíněno, minulý starosta se snažil jen hrabat do své kapsy. Kostelníček s Vagundou by se měli zamyslit nad jejich černou hrou, stejně jsou jen některým občanům pro smích! ;-D

0/0
2.4.2011 16:28

nepremyslej nad lamou

JALUBÍ

To nikoho nezajímá, že se v Jalubí ve velkém žerou psi? :-P To by byl aspoň článek, založený na pravdě, tím nechci pochzbovat nad pravdou v tomto článku.

0/0
30.3.2011 14:55

STOPAlternative

Alternativa

Řekl bych, že se sešlo pár "chytrých hlav", kteří založili nesmyslnou stranu, která se jen starostu snaží pošpinit a svým jednáním je každému jen pro smích... letáky do schránek, natáčení zasedání zastupitelstva, článek na idnes... Asi se chtějí dostat k moci, p. Kostelníček už se vidí minimálně v křesle místostarosty :-)  

0/0
30.3.2011 13:37

fifi16

Pan Malovaný

udělal pro obec tolik, jak nikdo před ním. Předešlý starosta se jen staral jak vylepšit kostel a přilepšit si z úroků peněz, které museli místní emigranti zaplatit za svůj sebraný dům.  A o to jde i přemodlenému Vagundovi. Je totiž nic jiného než kostel nezajímá a ten kdo kostela nechodí je pro Alternativu méněcenný.

0/0
30.3.2011 10:12

marpech

Re: Pan Malovaný

A nevadí vám že při vší té bohulibé práci pro obec krade? To mě by to vadilo dost;-)

0/0
30.3.2011 12:48

Jalubjak

Re: Pan Malovaný

A co toho "tolik" prosím pro obec pan Malovaný (mimo nefunkčního větrného mlýnu a nedokončeného připojení obce na čističku) udělal?

0/0
30.3.2011 22:22

nepremyslej nad lamou

Re: Pan Malovaný

Zlaté Traplice ;-)

0/0
31.3.2011 10:10

panther8

Re: Pan Malovaný

Například zateplil ZŠ a MŠ pro kterou vyřídil dotace z EU, zrekonstruoval koupaliště, vybudoval tenisový kurt, posilovnu na kulturním domě, kde taky nechal zrekonstruovat interier. Dále z dotací postavil dětské hřiště vedle KD. I přesto, že Zlínský kraj nemá peníze, získal z kraje peníze na opravu hlavní silnice, která by letos měla začít. Za školou se vybudoval poldr proti vodě, která hodně často vytopí školu a domy u hřiště. Jalubí má i své dva rybníky, které tu nikdy nebyly. Na hřbitově se opravily sociálky, vodovod a upravila se zeleň na hřbitově. A co se týče nefunkčního mlýna, tak ten je nyní dominantou Jalubí. Mimo jiné svou ochotou dělat pro obec co nejvíc, i přes to, že obětoval spoustu svého volného času, ušetřil obci dalších minimálně 200000, tak že ty perutě vyřezal sám bez žádosti jakéhokoliv honoráře. To, že je nefunkční, to je otázka další etapy..snad se dočkáme i jeho funkčnosti, aby byl "Jalubjak" spokojený.K tomu všemu ušetřil obci cca 16 mil. Které obce toto mají?

0/0
6.4.2011 10:16Najdete na iDNES.cz