Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Nová koalice začne Zlínu vládnout příští pátek

Příští pátek, tedy celý měsíc po volbách, začne Zlín řídit nová koalice v čele s TOP 09. Uskuteční se totiž ustavující zasedání nového zastupitelstva, ve kterém zaujme dosud vládnoucí ODS a ČSSD místa v opozici.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

libl3

Konečně

se ta parta, která zapříčinila úpadek Zlína odporoučí. Doufám, že navždy!

0/0
12.11.2010 8:17

konzerva

Pan Gazdík

mně čím dál víc začíná připomínat všechny ty dosavadní "mladé a nadějné politiky". Sice šest let učiteloval a pak vedl nějaký rok obec o tisícovce obyvatel ve východním pohraničí, ale vypadá to, že sežral Šalomounovo h.vno. Přitom vlastně nemá do sestavování koalice ve Zlíně co mluvit. Naštěstí pan Dufek vypadá jako slušný a inteligentní člověk a vkládám do něj a do pana Adámka, dost velké naděje.

0/0
10.11.2010 16:07

pettyo

Re: Pan Gazdík

Gazdík je předseda jedné z vítězných stran.

0/0
10.11.2010 17:31

konzerva

Re: Pan Gazdík

??? Pokud je mně známo, nikdo z dalších předsedů, ať už vítězných, či nevítězných stran do politických jednání na úrovni magistrátu nevstupuje, ani je nijak nekomentuje. Neřkuli takovýmto nehorázným způsobem. Nikde jsem zatím neslyšel vyjádření pana budoucího primátora.

0/0
10.11.2010 19:52

konzerva

Nevěřím,

že diskutující, na úrovni křiklounů z hospody šesté cenové skupiny, zajímají fakta, ale pokusím se.

Jde o to, že volby byly napadeny v obci Lhota u Malenovic a pouze CHYBOU ÚŘEDNÍKA NA MINISTERSTVU VNITRA, došlo ke zpochybnění voleb ve Zlíně. ( Pro méně znalé - MV vede nyní pan Bárta a Dobeš, prostřednictvím pana Johna z VV. A strana VV je také členem nové koalice ve Zlíně.). Takže v tomto asi Janečka a spol. těžko můžou mít prsty. Pan Gazdík okamžitě obvinil primátorku ze zdržování a manipulace a ze "zahlazování stop" a podal žádost na ministerstvo o právní výklad. MV, připomínám, že v rukou VV, člena nové zlínské koalice, dalo zapravdu primátorce, která zvažuje žalobu na ochranu osobnosti. Pan Gazdík, ačkoli vlastně nemá do jednání nově voleného vedení radnice co mluvit, protože nekandidoval, bohorovně opáčí: "jen ať si poslouží..." Jestli je toto ten nový trend o slušnosti v politice, pak tedy pěkně děkuju.

Starou radu jim snad může ohlídat pan Kašný. Nebo mu už teď, také nevěří?

0/0
10.11.2010 15:39

tvrdohlavý beran

Není nad pávní názor

Je pěkné, jak se všichni ohání právními názory, které si nechali vypracovat. Obzvlášť ve státě, ve kterém vždy, když se sejdou dvá právníci, vysloví minimálně tři zcela protichůdné právní názory.

0/0
10.11.2010 15:18

jirka-zlin

Jsem volič

ODS.Ale na komunální úrovni,jsem tu pakáž nikdy nevolil.Paní Ondrová,nedělejte Zagorku a běžte domů.Stačí,že se budeme muset celý život dívat na Vaše mauzoleum v centru města.

0/0
10.11.2010 10:20

jameee

to jsme přece mohli čekat

Paní primátorka se chová přesně tak jako se ODS chovala vždycky ,arogance ,povýšenost absolutní nezájem o názory těch kterych hlasy ve volbách potřebuje. Ať si kvoká co chce jedno je jasné LIDÉ SI PŘEJÍ ABY KONEČNÉ ODTÁHLA .......... snad by to při svém vzdělání (doufám, že to nebyla Právnická fakulta ODS Plzeň) mohla KONEČNÉ pochopit stejně jako její vykutálení náměstkové, doufejme, že důkladný audit ukáže jakými byli hospodáři.

0/0
10.11.2010 6:55

Huckelberry Švédd 3

Re: to jsme přece mohli čekat

čichám čichám hlavně Janečku s Blažkem, zřejmě je potřeba času na zametení stop a dodělání rozjetých akciček ... a Ondrová ?? to je jen figurka která to nikdy NEPOCHOPILA !! Rv

0/0
10.11.2010 8:22

bmira

Re: to jsme přece mohli čekat

Všechno je to jedna svoloč.;-€

0/0
10.11.2010 9:17

sobak

stav na radnici

no pro paní ondrovou a celou budoucí opozici to má ještě jedno řešení, aby nemohla být k moci rádně zvolená koalice, odstoupení zástupců ods, čssd a ksčm v současné městské radě a i v té budoucí by udělalo radnici neusnášení schopnou a přineslo by to nové volby a správu státu nad městem, podle na toto to hrají a spoří čas, vsadím se že janečkovy arabští šejkové něco chystají  i s celou právní kanceláří

0/0
9.11.2010 23:27

pettyo

Re: stav na radnici

Nemáš pravdu. Minimální zákonem stanovený počet zastupitelů pro Zlín je 25. A přesně tolik zastupitelů má koalice takže odstoupení zastupitelů opozice by k ničemu nevedlo. 

0/0
10.11.2010 17:41

Therese

pro ex primátorku - na radnici už nepatříte, odejděte

p . Ondrová - nechte už těch trapností a konečně urychleně odejděte.  Čím víc budete kvokat do novin a po soudech, tím hůř z toho ve finále vyjdete. Snad  v důchodu najdete čas k zamyšlení a k dostudování např. Hamleta. Připomínám, že jde o tragédii , jedno z nejznámějších Shakespearových děl.  Autor zde rozebírá královský dvůr a jeho zápletky. Dílo poukazuje na touhu po moci, která se nezastaví ani před intrikami a násilím. Třeba Vás něco osvítí a pochopíte, že to byli řadoví občané města, kteří si přáli Váš odchod za ta léta arogantního jednání.

0/0
9.11.2010 23:02

bmira

Re: pro ex primátorku - na radnici už nepatříte, odejděte

Velmi hezky napsáno.R^R^R^R^R^

0/0
10.11.2010 9:14Najdete na iDNES.cz