Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Se Zlínem mají smělé plány, nejprve se ale musí seznámit s chodem radnice

Nová koalice ve Zlíně v čele s TOP 09 slibuje audity, prověřování důležitých smluv i zavedení finanční spoluzodpovědnosti zastupitelů za chyby. Ze všeho nejdříve ale bude muset zvládnout chod samotné radnice. A to nebude hračka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

tvrdohlavý beran

Nikdy nepřjde nic lepšího

Má babička říkávala, že nikdy nepřijde nic lepšího. A já mám čím dál víc obavu, že to bude platit i o nové koalici. Pokud si vzali lidovce, aby jim radili, to si mohli už vzít přímo Janečku, ten by jim poradil jistě ještě lépe. S chodem magistrátu jim může nejlépe poradit bývalý tajemník Mikel. A použít jako poradce bývalého primátora Ing. Daťku je buď projevem naprosté neznalosti, nebo prvním projevem arogance, která překonává drzost odcházející koalice. Ing. Daťka byl na radnici 12 let, ať už jako zastupitel, člen rady nebo primátor a nese plnou, nejen politickou odpovědnost za všechno, co se na radnici během těchto 12 let dělo. Ti, kteří jsou přesvědčeni, že v té době nebyla z radnice vytunelovaná ani koruna by se měli Ing. Daťky zeptat na faktury proplacené například firmám Cross Zlín nebo Spin z Brna. Pokud by si Ing, Daťka nemohl vzpomenout, mohu mu poskytnout jejich kopie.

0/0
20.10.2010 11:37

pettyo

Re: Nikdy nepřjde nic lepšího

Já bych s hodnocením počkal. Navíc bych se nedovolil ani moc kritizovat Daťku. Přeci jen on primátoroval v mnohem složitějším období transformace. Jinak je to celkem rozumný člověk, který jistě může poradit s administrativním chodem radnice.

0/0
20.10.2010 12:39

Kire

Re: Nikdy nepřjde nic lepšího

Zdravíme, pane Luďku Maděro. Ve volbách jste získal 343 hlasů, což není žádná sláva, ale bez pořádné prezentace nemáte šanci. Zatímco jste nejprve na webu prezentoval velmi zajímavé informace, jež jste nabyl neméně zajímavým způsobem (mám na mysli zdlouhavou "korespondenci", v mnohém připomínajícím tu mezi J. Cimrmanem a L. Stroupežnickým), teď začínám nabývat dojmu, že jste jaksi neustále zapšklý. To by Vás, v mých očích, řadilo na roveň věčného kverulanta Petra Cibulky. Mějte se HEZKY.

0/0
20.10.2010 16:09

tvrdohlavý beran

Re: Nikdy nepřjde nic lepšího

Musím přiznat, že počet hlasů, které jsem dostal, mě nijak nepotěšil. A pokud se týká zapšklosti, nemyslím, že to je nejsprávnější charakteristika mého stavu. Budu muset vyhledat některé staré materiály, týkající se zakázek z doby působení Ing. Daťky na radnici a zveřejnit je. Na webu mám informaci o zařízení pro přenos dat mezi radnicí a detašovaným pracovištěm, kde se vyhodil oknem více než milion. Na hospodářské smlouvě jsou uvedeni jako osoby oprávněné jednat za radnici Ing. Daťka a Ing. Šenkýř, nakonec smlouvu podepsal Ing. Šenkýř. Před mým příchodem na radnici tam byla zaháčkovaná firma Spin z Brna, které se platily nesmyslně vysoké částky například 120 000 Kč měsíčně za  managera informačního systému. Firmě Cross Zlín proplatili více než 100 milionů bez vypsání veřejné zakázky. A pokud někdo veme člověka, který je za tyto věci odpovědný za poradce, potom z toho skutečně nemám dobrý pocit.

0/0
22.10.2010 1:47Najdete na iDNES.cz