Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Nové strany udělaly průvan na radnici, se Zlínem mají odvážné plány

Výsledky komunálních voleb pořádně zatřásly se zlínskou radnicí. V jejím vedení se usadí TOP 09 s dalšími čtyřmi stranami. Přestože vítězové voleb ještě nemají jmenovitě sestavenu koalici, už teď mají s krajským městem spoustu plánů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

nednes

Očista na radnici ve Zlíně už probíhá úspěšně!

Již třetí den běží skartovačky naplno !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0/0
20.10.2010 9:33

Komisař Clouseau de John

To jsem zvědav jak M.O.R v rámci mrální očisty radnice

bude angažovat na radnici jedničku VV Chmelaře. Ten na volebním lístku oklamal voliče , tvrzením že je ředitel "Soukromé vysoké školy EDUCARE" . !!Taková škola neexistuje !! - fanusi a klkači VV netvrdťe že občanské sdruženi EDUCARE je vysoká škola.

Že by mu zřídili na magistrátu "Vysokou školu zlodějskou" jako fakultu ABL  ???

Onen  "VV vůdčí   Recykl Komunálního Odpadu" jednička VV Chmelař  je majitelem personální agentury systém --- vezmu 7-10 robotníkov cucnu na ně z pracáku prachy na "rekvalifikaci" --- pak cucnu "rekvalifikantov" --- flek za 12 proc z platu --- a pak kámo "podnikatel" cucne pracák o prachy na nová místa. Hesla proti korupci je jen taková hra ,VV kouzla s bilboardy jsou skvělá.

0/0
20.10.2010 9:25

Komisař Clouseau de John

To jsem zvědav jak M.O.R v rámci Morální Očisty Radnice

0/0
20.10.2010 9:27

Mr_Vliek

Re: To jsem zvědav jak M.O.R v rámci Morální Očisty Radnice

souhlasím, že je to podvodník, ale už jste trapný se svými příspěvky, píšete tady to samé už po několikáté

0/0
20.10.2010 17:16

Pandak

Vypadá to hezky

,ale  jen v tom případě když člověk neví kdo stojí v pozadí. Zvláště za uskupením M.O.R.  Pan Jungmann by měl nejprve morálně oznámit kdo jej tak štědře podporoval v tažení na radnici a proč místo sebe nastrčil kreaturu v podobě dámy jakožto lídra strany. S podjezdem na dlouhé nevyřeší vůbec nic. Hlavní problém jsou troje semafory v rozestupu 200 m. Rozšíření silnice v Malenovicích už běží a zařídili to jiní. Co se týká výkupu pozemků tak doufám,že bude cena veřejně uvedena. Původní radní nechtěli přistoupit na nehorázné požadavky spekulantů. Kterýpak z nových radních tam asi vlastní pozemky když je chtějí urychleně vykoupit? Vytvoření městských částí v tak malém městě jako je Zlín je holý nesmysl. To je šetření podle představ M.O.Ru? Tahle skupina o to nejvíce usiluje. Už podle prvních prohlašení vidím,že tahle koalice bude pro Zlín pohromou.

0/0
20.10.2010 8:19

bobecek173

Re: Vypadá to hezky

Copak copak, šlápli na bebino? Zrovna tak se mohu ptát zda nemáte pozemky Vy ve zmíněné lokalitě.

A vůbec, nejste náhodou jeden s těch potrefených co příjdou o flek na magistrátě;-)?

0/0
20.10.2010 8:51

Pandak

Re: Vypadá to hezky

Naštěstí mi nikdo na bebino nešlápl ani nejsem spjat nijak s magistrátem. Jen naštěstí znám pár lidí kteří se vehementně snažili dostat na radnici. A proto můžu s čistým svědomím prohlásit,že je to pohroma pro Zlín. Je to banda podvodníků. Ale kdo nic neví aspoň může být šťastný jak to té Ondrové nandali.

0/0
21.10.2010 11:55

pettyo

No špunt...

...na Dlouhé by bez problému vyřešil plánovaný obchvat přes Zálešnou. Jinak ten špunt tvoří spíš nasekané semafory na Dlouhé než samotný podjezd. Ten akorát omezuje průjezd kamionů.

0/0
19.10.2010 18:20

Shperhock

Re: No špunt...

Podjezd na Dlouhé nedělá špunt svoji výškou, ale tím, že je úzký, takže se před ním musí auta ze dvou pruhů řadit do jednoho a do toho jsou ještě z obou stran semafory. Tady by pomohlo jedině jeho rozšíření alespoň na tři pruhy (dva by byly pro směr z města) a tento počet dotáhnout až na křižovatku k Sokolovně (tam by se z pravého stal odbočovací do ulice 2.května) - neříkám, že to vyřeší problém úplně, ale minimálně to pomůže v tom, že se na Dlouhé nebudou všechna auta hrnout do pravého pruhu, jako je tomu teď, ale většina pojede ve středním a pravý zůstane volnější pro výjezd vozidel MHD, zvláště pro dlouhé kloubové trolejbusy linek 2 a 8.

0/0
20.10.2010 9:08

pettyo

Re: No špunt...

Celá Sokolská má pouze dva pruhy a někde se to sjet musí. Mnohem větší špunt než ten podjezd jsou ty semafory.

0/0
20.10.2010 11:06

pettyo

Re: No špunt...

Ale jinak. Jak píšu. Řešením by bylo konečně dostavět plánovaný obchvat Zálešné. Tím by na Sokolské a Dlouhé ubylo aut co jedou ve směru Vizovice-Fryšták.

0/0
20.10.2010 11:08

Shperhock

Re: No špunt...

Stoupněte si někdy ke křižovatce u Divadla a sledujte, kolik aut odbočuje z tř. T.Bati na Dlouhou - budete překvapen, že jich zas tak moc není - kamiony odbočují až za tržištěm (na nadjezd), osobní auta zase jezdí zkratkou přes Zálešnou. Obchvat tedy vyřeší spíš problém s provozem na Zálešné a Padělkách, ne na Dlouhé.

A co se týká vaší reakce, že někde se přece ty pruhy z Dlouhé seběhnout musí, protože Sokolská je jen dvouproudová - psal jsem přece, že na Dlouhé by ve směru z města byl u Sokolovny pravý pruh použitý jako odbočovací na ulici 2.května, čili na Sokolskou by pokračoval jen jeden.

0/0
20.10.2010 11:59

Stracholam

Elektronické aukce

Elektronické aukce jsou dobrý nápad a budoucímu primátorovi v jejich prosazování fandím. Údajně se tak dá stlačit cena nakupovaného zboží až o 90 %!!!! Ještě by to chtělo něco udělat s veřejnými zakázkami, nebál bych se ani tady jít cestou elektronizace a zavést elektronický systém pro správu veřejných zakázek, tzv. ezak

0/0
19.10.2010 14:16Najdete na iDNES.cz