Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Hlasujte, kdo by byl dobrým primátorem Zlína

Čtyři roky Ireny Ondrové v křesle zlínské primátorky vypadají ve zkratce takto: ve Zlíně se postavilo Kongresové centrum, radnici se podařilo odblokovat Svit, ale zlepšení dopravy, což byl jeden ze slibů, je v nedohlednu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Cochino

Velké vize se nemění ...

tahle je taky pořád stejná: http://ct-akvarius.webnode.cz/news/viza-velka/

0/0
11.10.2010 14:18

GeorgeM

Kdo by byl dobrým primátorem Zlína

Vážená redakce,

když vyhlásíte anketu, ve které se má občan svobodně vyjádřit k volbě primátora, tak proč mu předložíte pouze kandidáty jen Vámi vybraných 5ti stran. Myslím, že ve Zlíně kandiduje 15 stran a tak bych předpokládal, že nabídnete minimálně alespoň lídry těchto volebních stran. Výsledky, takto Vámi cenzurované ankety pak budete vydávat za mínění všech občanů města Zlína a přitom se můžeme vyjádřit pouze k lídrům Vámi preferovaných stran. To je klasický případ manipulace s veřejným míněním.

0/0
11.10.2010 12:42

jameee

jak je to se silami paní primátorky?

Paní primátorka se velmi často odvolává na podnikatele Baťu ovšem jen když se jí to hodí.Nedělal to Baťa náhodou tak, že nejprve vybudoval průmysl a pak teprve to ostatní (kultura, obchody atd???). Ve Zíně je to přesně naopak. Jen zkuste ve Zlíně NAJÍT PRÁCI, zkuste se brzy ráno podívat na nádraží kolik obyvatel krajské metropole musí do zaměstnání dojíždět mimo Zlín. Od paní primátorky se dozvíte, že obyvatelé potřebují nejvíce Kongresové centrum, spousty supermarketů (to bylo provizí ....) zkusila se paní primátorka zamyslet nad tím kam půjdou absolventi UTB po skončení studia? A jak že je to s tím VYROVNANÝM ROZPOČTEM?? Nechybí tam náhodou nějaký úvěr?? Pokud by se snad náhodou chtěl daňový poplatník dozvědět pravdu musel by hluboko sáhnout do peněženky a zaplatit několik tisíc korun. A kdo uhradí pokuty za zmanipulovaná výběrová řízení ?? Paní primátorka asi těžko že??Zajímavé, že stavební zakázky většinou vyhrávají stále titíž..dost bylo arogance ODEJDĚTE vy i vaši náměstkové..

0/0
8.10.2010 7:06

libl3

Zlín splňuje všechny znaky chátrajícího města!

Gratuluji paní primátorko.RvRvRv

0/0
2.10.2010 17:05

Frantisek Koudelka

Rudá železná lady

Svého času jsem měl možnost udělat zkušenost s paní primátorkou. Pokud jí bylo sděleno, že požadovaným způsobem (rozuměj ze strany magistrátu) to podle zákona nepůjde, tak reakce byla velmi strohá a velmi rychlá: "Když to nepůjde podle zákona, tak to půjde politicky!!!". Tak trochu to připomíná ty nejkovanější rudé soudruhy z padesátých let a taky trochu styl jednání herce Poloczka z filmu Černí baroni : "O tom co je hezké, rozhodujeme my!! Strana!! Takže pokud to shrneme, je to opravdu důstojná reprezentatka arogantního a zpupného komunisticko-stalinistického typu nyní v podání praktik ODS. Jak už dávno víme KSČM a ODS v podstatě jedno jest - diktátorský styl je vlastní oběma. Tak taková je naše rudá soudružka v modrých barvách. Bohužel, řadový občan to většinou nemá možnost poznat.   

0/0
1.10.2010 19:55

ALDEBARAN

nejen provise

Kamarádi získali také další zakázky, vzniklo pár režijních korýtek pro vysloužilou lokální nomenklaturu. A jeden příšerně fialový sál.

0/0
1.10.2010 17:24

Huckelberry Švéd

Úkol splněn ???

to jako, že provize už dorazily na správná konta ?

0/0
1.10.2010 15:45







Najdete na iDNES.cz