POHYB. I při střeleckém tréninku na umělém trávníku nutí kouč Marek Kalivoda zlínské fotbalisty k maximální rychlosti. Za nepřesnou střelbu v závěru navíc hráče čekalo trestných dvacet kliků. | foto: Jan Karásek, MAFRA

Zlínští fotbalisté přemohli Opavu až v závěru, nakonec vyhráli 3:1

• 0
S druholigovými slovenskými Michalovcemi fotbalisté Zlína o výhru v závěru přišli. Proti Opavě naopak v závěru zápasu hráči druholigové Tescomy vítězství urvali. Lídra třetí ligy porazili svěřenci kouče Marka Kalivody v Luhačovicích 3:1.

Skóre otevřel po půlhodině hry z pokutového kopu Roman Dobeš. Po poločasových změnách ve zlínské sestavě se však Slezané rozehráli a Klesnil dokázal skóre srovnat. V poslední čtvrthodině se však prosadili zlínští útočníci Kroupa a Kurtin.

"Více jsem byl spokojený s prvním poločasem, který se nám po herní stránce vydařil. Ve druhé půli jsme totiž začali být příliš složití, ztráceli jsme balony, soupeř nás zatlačil a svou převahu korunoval vyrovnávací brankou. Na našich hráčích si však cením toho, že se po obdrženém gólu dokázali zvednout, vrátili se zpět k jednoduchosti, za což byli také odměněni," uvedl kouč Zlína Marek Kalivoda.

Témata: FC Zlín