Zlínští fotbalisté přemohli Opavu až v závěru, nakonec vyhráli 3:1

13:01aktualizováno  13:01
S druholigovými slovenskými Michalovcemi fotbalisté Zlína o výhru v závěru přišli. Proti Opavě naopak v závěru zápasu hráči druholigové Tescomy vítězství urvali. Lídra třetí ligy porazili svěřenci kouče Marka Kalivody v Luhačovicích 3:1.

POHYB. I při střeleckém tréninku na umělém trávníku nutí kouč Marek Kalivoda zlínské fotbalisty k maximální rychlosti. Za nepřesnou střelbu v závěru navíc hráče čekalo trestných dvacet kliků. | foto: Jan Karásek, MAFRA

Skóre otevřel po půlhodině hry z pokutového kopu Roman Dobeš. Po poločasových změnách ve zlínské sestavě se však Slezané rozehráli a Klesnil dokázal skóre srovnat. V poslední čtvrthodině se však prosadili zlínští útočníci Kroupa a Kurtin.

"Více jsem byl spokojený s prvním poločasem, který se nám po herní stránce vydařil. Ve druhé půli jsme totiž začali být příliš složití, ztráceli jsme balony, soupeř nás zatlačil a svou převahu korunoval vyrovnávací brankou. Na našich hráčích si však cením toho, že se po obdrženém gólu dokázali zvednout, vrátili se zpět k jednoduchosti, za což byli také odměněni," uvedl kouč Zlína Marek Kalivoda.

Témata: Fastav Zlín

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Karvinský Peter Štěpanovský (vlevo) a Lukáš Bartošák ze Zlína.
Zlín - Karviná 1:0, druhou domácí výhru zařídil Ekpai

I druhé domácí utkání zlínští fotbalisté zvládli, ve 4. kole první ligy porazili Karvinou 1:0. Rušný duel po hodině hry rozhodl Ekpai. Hosté nevyužili několik...  celý článek

Daniel Holzer
Před losem Evropské ligy chceme vyhrát, říká zlínský záložník Holzer

Ve Spartě o něho nestáli. Daniel Holzer na tom paradoxně vydělal. Ve fotbalovém Zlíně si zahraje znovu evropské poháry.  celý článek

Patrik Šimko
Emoce s Barošem si Šimko užil a těší se na sparťana Lafatu

Stoperem se stal teprve letos v létě z nouze, ale přeškolení z levého beka mu vůbec nevadí. Naopak, v posledním utkání proti Ostravě (5:2) bylo na obránci...  celý článek