Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

PŘEHLED: Kandidátky do voleb 2013 pro Zlínský kraj

  14:00aktualizováno  14:00
Podívejte se na všechny kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Přinášíme kompletní volební kandidátky 2013 pro Zlínský kraj
(Ilustrační snímek)

(Ilustrační snímek) | foto: Ladislav Němec, MAFRA

1Česká strana sociálně demokratická

1. Antonín Seďa, letecký konstruktér technik
2. Miroslava Strnadlová, podnikatelka
3. Petr Kořenek, místostarosta města Vsetín
4. Ludvík Urban, ředitel Krajského centra osobní dopravy
5. Josef Smýkal, odborný konzultant
6. Miroslav Chumchal, středoškolský učitel
7. Zdeněk Rumplík, advokát
8. Tomáš Zůbek, dispečer veřejné autobusové dopravy
9. Jan Uherka, pedagog
10. Pavel Petrů, podnikatel
11. Petr Urbánek, marketingový specialista
12. Věra Fuksová, ředitelka společnosti
13. Radek Navrátil, manažer výrobního systému
14. Stanislava Špruncová, místostarostka městyse
15. Milan Berčík, technik
16. František Dufka, hygienik
17. Jaroslav Jurák, soudní znalec
18. Pavel Pinďák, místostarosta města Slavičín
19. Martin Houška, jednatel realitní kanceláře
20. Jan Slanina, architekt
21. Dalibor Sedláček, ředitel Masarykova gymnázia
22. Martin Mikeska, vysokoškolský pedagog

2Strana svobodných občanů

1. Tomáš Pajonk, vývojář algoritmů
2. František Veverka, programátor CNC obráběcích strojů
3. Jiří Remeš, OSVČ majitel realitní kanceláře
4. Jan Ištvánek, majitel velkoobchodu a e-shopu
5. Marek Štěpán, realitní makléř
6. Helena Lasztovizcová, invalidní důchodce
7. Alena Matůšová, vedoucí oddělení v pojišťovně
8. Jaromír Kubík, OSVČ IT služby
9. Bohumil Krajsa, prodejce uměleckých potřeb
10. Alena Babicová, marketingový specialista
11. Václav Nuhlíček, OSVČ prodejce sportovní obuvi
12. Petr Klvač, světelný technik
13. Ondřej Stloukal, IT vývoj firemních aplikací
14. Petr Vlček, finanční analytik ve výrobní společnosti
15. Jakub Michalčík, předseda družstva
16. Jiří Pivoda, ekonom
17. Lukáš Libosvár, student, rozhodčí
18. Zbyněk Kravciv, technik
19. Richard Nedbal, prodejce HW a služeb
20. Tomáš Glabazňa, daňový poradce
21. David Mikulášek, správce webů
22. Miroslav Jahoda, překladatel

3Česká pirátská strana

1. Luděk Maděra, informatik v důchodu
2. Martin Švadlenka, aktivista hn. za pravdu o 11.9.
3. Jakub Stacke, absolvent
4. Pavel Holman, učitel
5. Zbyněk Krystýn, technik IT
6. Alena Navrátilová, servírka
7. Pavel Klučka, vedoucí živnostenského odboru MÚ
8. Karel Cedivoda, strojní konstruktér
9. Jitka Siekliková, kvality

4TOP 09

1. Petr Gazdík, učitel ZŠ, místostarosta
2. Vlastislav Navrátil, IT konzultant, zastupitel
3. Josef Zicha, starosta Vysokého Pole
4. Lenka Mergenthalová, lékařka, radní, zastupitelka kraje
5. Ondřej Běták, náměstek primátora
6. Irena Korvasová Čánská, právnička
7. Michal Špendlík, starosta, zastupitel kraje
8. Martin Horenský, lékař
9. Ivana Majíčková, starostka, předsedkyně výboru ZZK
10. Emil Sedlařík, student, manažer
11. Jarmila Číhalová, radní, členka výboru ZZK
12. Pavel Jungmann, nakladatel
13. Antonín Koňařík, starosta
14. Michal Vrba, podnikatel
15. Josef Daněk, starosta
16. Vít Peštuka, akad. prac. Justiční akademie
17. Martin Drkula, starosta
18. Ladislav Semela, architekt
19. Oldřich Surala, starosta
20. Jaroslav Zlámal, živnostník
21. Josef Smažinka, starosta
22. Dalibor Jirásek, projektový manažer

5Hlavu vzhůru

1. Tomáš Úlehla, bývalý primátor města Zlína
2. Karel Nedbálek, předseda zemědělského družstva
3. Blanka Bohunová, středoškolský pedagog
4. Jana Janíková, realitní makléřka
5. Robert Býček, mistr světa v kickboxu
6. Petr Kubíček, majitel komunikační a marketingové společnosti
7. Tomáš Juříček, pedagog
8. Radim Raděvič, hokejista, podnikatel
9. Štefan Greguš, ředitel zemědělského družstva
10. Vladislav Rýznar, gumař
11. Gabriela Hančlová, tazatelka při Soc. ústavu AV
12. Libuše Ďurďová, vědecká pracovnice
13. Tomáš Fila, odborný konzultant
14. Tomáš Malota, finanční manažer
15. Monika Gajdošíková, manažerka prodeje
16. Lenka Janků, zdravotní sestra
17. Lenka Zbořilová, studentka VŠ
18. Ivana Šuláková, sociální pracovnice
19. Bohumír Jelínek, důchodce
20. Silvie Lysáková, mateřská dovolená
21. Kateřina Mareková, ekonomka
22. Karel Nedbálek, advokátní koncipient

6Občanská demokratická strana

1. Jan Hrdý, místostarosta města Uherský Brod
2. Michal Teplý, místostarosta obce Lukov
3. Jiří Částečka, starosta města Valašské Meziříčí
4. Daniela Hebnarová, starostka města Kroměříž
5. Blanka Šimůnková, zastupitelka města Kroměříž
6. Miroslav Šindlář, privátní lékař
7. Markéta Blinková, starostka města Rožnov pod Radhoštěm
8. Jan Pijáček, starosta obce Vlčnov
9. Věra Knapková, ekonomka
10. Irena Ondrová, kulturoložka-teoretička kult.
11. Zbyněk Fojtíček, starosta obce Bystřička
12. Antonín Mach, ředitel Klubu kultury Uherské Hradiště
13. Vladislava Bělíková, místostarostka města Bystřice pod Hostýnem
14. Milan Foukal, OSVČ
15. Jiřina Sklenská, starostka obce Ratiboř
16. Marek Kyrsch, softwarový specialista
17. Luděk Hradil, jednatel společnosti
18. Veronika Hrabálková, OSVČ studentka
19. Otto Buš, jednatel společnosti
20. Květoslava Ogrodníková, důchodkyně
21. Dana Nováková, ředitelka Střediska vol. času
22. Stanislav Devátý, advokát

9Změna

1. Zdeněk Miklas, soukromý zemědělec chovatel
2. Světla Studenská, OSVČ, ředitelka Moravské Karpaty
3. Tomáš Čabla, údržbář zastupitel
4. Miroslava Štandová, učitelka ve výslužbě
5. Lukáš Batoušek, OSVČ, soukromý zemědělec
6. Pavel Filip, management-vedoucí

10Strana soukromníků České republiky

1. Petr Thaisz, podnikatel
2. Petr Kepák, OSVČ IT technik
3. Jiří Mikl, poradce GŘ Czech Trade
4. Jiří Krsička, starosta, OSVČ prům.energ.
5. Rudolf Chmelař, podnikatel
6. Aleš Orság, OSVČ obchodník
7. Daniel Šenkeřík, OSVČ výtvarník
8. Lucie Maruničová, student
9. Dana Dvořáková, pojišťovací poradce
10. Ladislav Ježek, podnikatel
11. Petr Škrášek, podnikatel
12. Jaroslav Novák, technik specialista
13. Zdeněk Pazdera, OSVČ servisní technik
14. Michal Králík, podnikatel
15. Rudolf Chmelař, podnikatel
16. Bohumil Lovecký, podnikatel
17. Helena Sukovitá, mateřská dovolená
18. Stanislav Hasoň, podnikatel
19. Miloslav Králík, podnikatel
20. Lenka Holíková, mateřská dovolená
21. Jiří Kortyš, OSVČ finanční poradce
22. Jaroslav Šidlo, zaměstnanec soukromé firmy

11Křesťanská demokratická unie - Československá strana lidová

1. Ondřej Benešík, starosta obce Strání, krajský zastupitel
2. Miroslav Kašný, náměstek primátora města Zlína
3. Ludvík Hovorka, ředitel Městské nemocnice v Uh. Brodě
4. Šárka Jelínková, ředitelka O.P.S., radní města
5. Róbert Teleky, lékař-chirurg, předseda škol. rady
6. Jaroslav Masař, starosta obce Dolní Lhota
7. František Holčák, soukromý zemědělec
8. Josef Bazala, starosta městakraj.zastupitel
9. Pavel Karhan, konstruktér-projektant
10. Zdislava Odstrčilová, ředitelka Charity Val.Meziříčí
11. Roman Persun, starosta města Vizovice
12. Růžena Hlůšková, učitelka přírodopisu a chemie
13. Vojtěch Ryza, starosta obce Lidečko
14. Antonín Jonášek, starosta obce Tlumačov
15. Oldřich Vávra, starosta obce Tupesy učitel
16. Vojtěch Navrátil, politolog publicista
17. Václav Mikušek, místostarosta města
18. Patrik Kunčar, starosta města Uherský Brod
19. Zdeněk Pánek, zástupce ředitele školy, starosta
20. Jan Kozubík, místostarosta obce Val.Polanka
21. Jiří Rygál, zastupitel města Hulín
22. Marek Tomaštík, vysokoškolský pedagog

13Suverenita - strana zdravého rozumu

1. Michal Vlček, živnostník
2. Tereza Běláková, studující VŠ - ekonomie
3. Marcela Majcová, OSVČ
4. Martina Karolová, živnostník
5. Věra Svobodová, zdravotní sestra
6. Ivana Tomiová, prodavačka
7. Blanka Jirsáková, vedoucí prodejny
8. Jitka Krajči, živnostník
9. Gabriela Vašutová, prodavačka
10. Zdeněk Foltýn, živnostník
11. Eva Orságová, zdravotní sestra
12. Yvetta Malotová, živnostník
13. Lucie Šišková, živnostník
14. Maria Jakoubková, úřednice
15. Inka Nadymáčková, živnostník
16. Jana Kovaříková, živnostník
17. Kamila Nevřalová, živnostník
18. Marta Krajíčková, vedoucí obsluhy
19. Miroslava Skýpalová, prodavačka
20. Petra Fusková, chemik
21. Miroslava Švejcarová, technicko-hospodář. pracovnice
22. Petr Nejezchleba, operátor na CMC strojích

15Strana Práv Občanů Zemanovci

1. Vratislav Mynář, vedoucí Kanceláře prezidenta
2. Dalibor Maniš, starosta města
3. Lubomír Nečas, praktický a sportovní lékař
4. Josef Novák, zastupitel Zlínského kraje
5. František Miko, dlouholetý předseda OFS
6. Jiří Pernický, místostarosta města
7. Jan Popelka, dlouholetý starosta obce
8. Vladimír Kruliš, místopředseda SPOZ
9. Petr Večeřa, ředitel Správy majetku města
10. František Čuba, agronom, šéf legendárního JZD
11. Hana Petrželková, asistentka náměstka hejtmana
12. Aleš Depta, starosta obce Vigantice
13. Jiří Macháček, vysokoškolský pedagog
14. Josef Panáček, firemní manažer
15. Jaroslav Kolkus, bývalý vojenský představitel
16. Milan Forejtar, primář LDN v Krajské nemocnici
17. Milan Zeman, odborník na lesní hospodářství
18. Jaromír Klečka, místostarosta obce Nedakonice
19. Marie Bořutová, starostka obce Trnava
20. Petr Velínský, advokát ex offo
21. Richard Fritscher, pedagog, místostarosta obce
22. Václav Tomášek, ředitel strojírenské firmy

17Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury

1. Jaroslav Holík, zastupitel obce
2. Libuše Bídová, starostka obce
3. Pavel Talaš, lékař
4. Jan Bravenec, manažer
5. Radomír Šuhej, student
6. Vladislav Štefka, vysokoškolský pedagog
7. Jiří Mazáč, manažer
8. Jaromír Michal, učitel autoškoly
9. Zdeněk Skopal, manažer
10. Jiří Klíger, manažer
11. Miriam Prokopová, fotografka
12. Jaroslav Staník, místostarosta obce
13. Pavel Kozojed, živnostník
14. František Kadlček, konzultant pojišťovny
15. Petr Josinek, předseda odborového svazu
16. Jarmila Václavíková, pěstounka
17. Zdeněk Česal, manažer
18. Pavel Pšenica, řidič z povolání
19. Martin Gavenda, manažer
20. Josef Grygar, manažer
21. Miroslav Kukačka, živnostník
22. Alexandr Grozický, manažer

18Dělnická strana sociání spravedlnosti

1. Oto Zaremba, sportovní trenér-olympijský vítěz
2. Michal Novák, technik
3. Antonín Borna, operátor výroby
4. Jindřich Jonke, emeritní ředitel
5. Josef Tkaczik, badatel
6. Luboš Pobořil, operátor CNC strojů
7. Dana Dědochová, OSVČ
8. Michal Podešva, důchodce
9. Miroslav Musil, strážný
10. Radim Skýpala, dělník
11. Růžena Boková, důchodce
12. Michal Zabloudil, dělník
13. Petr Matysek, důchodce
14. Olga Sosnová, důchodce
15. Přemysl Pekárek, důchodce
16. Evžen Gavron, důlní záchranář
17. Miroslav Tesárek, důchodce
18. Jiří Sršeň, technolog
19. Lubomír Karbula, technik
20. Milan Barabáš, zedník
21. Milan Vasilik, dělník
22. Josef Davidík, bezpečnostní pracovník

20Ano 2011

1. Radek Vondráček, advokát
2. Margita Balaštíková, ředitelka hřebčína Napajedla
3. Pavel Volčík, lékař
4. Vladimír Zejdl, krizový manažer
5. Jiří Veselý, specialista IT
6. Pavel Hájek, podnikatel
7. Roman Heinz, konstruktér
8. Lubomír Bocheza, OSVČ
9. Lenka Vičarová, ředitelka
10. Jiří Plášek, konstruktér-technolog
11. Martina Hulínová, studentka
12. František Sába, podnikatel
13. Pavol Skalka, lékař
14. Helena Lepciová, ředitelka
15. Otto Walter, jednatel
16. Vladimír Boráň, ředitel
17. Tomáš Filip, vedoucí odboru investic
18. Karel Pavelka, lékař
19. Karel Polák, vývojový pracovník
20. Julie Škrabánková, obchodní zástupkyně
21. Jiří Javora, lékař
22. Lenka Střálková, PR specialistka

21Komunistická strana Čech a Moravy

1. Vladimír Koníček, pedagog
2. Marie Pěnčíková, ekonomka
3. Vladimír Místecký, starosta obce Poličná
4. Evžen Krahula, pedagog
5. Věra Lovecká, vedoucí knihovny
6. Petr Polášek, podnikatel
7. Jiří Jablunka, pracovník Finanční správy
8. Antonín Blažek, advokátní koncipient
9. Pavlína Procházková, starostka obce
10. Anna Chocholatá, zdravotní sestra
11. Esma Opravilová, manažer
12. Ivan Mařák, náměstek hejtmana ZLK
13. Jiří Varga, předseda Okresního výboru KSČM Vsetín
14. Josef Čejka, advokát
15. Ivan Juřena, obchodní ředitel
16. Zdeněk Vejpustek, mistr odborného výcviku
17. Vítězslav Lapčík, jednatel společnosti
18. František Kašpar, technik
19. Pavel Kroča, podnikatel
20. Dáša Bazalková, dělnice
21. Jaroslav Procházka, manažer
22. Jaroslav Kovařík, technik

22Lev 21 - Národní socialisté

1. Ivo Spáčil, ekonom
2. Marie Hořčicová, podnikatelka
3. Petr Franc, podnikatel
4. Pavel Dočkal, OSVČ
5. Pavel Horák, ředitel centra pro ZTP
6. František Červený, odborný ekonomický poradce
7. Dalibor Adamec, podnikatel
8. Josef Brázdil, OSVČ
9. Jaroslav Brůžička, podnikatel
10. Josef Skalník, biochemik
11. Vladimír Brůžička, řidič
12. Tomáš Holomel, student
13. Jindřich Hlavička, tiskař
14. Vojtěch Solanský, opravář aut
15. Zdeněk Novotný, řidič
16. Filip Tomšů, skladník
17. Jakub Zach, podnikatel
18. Anna Novosadová, důchodkyně
19. David Navrátil, podnikatel
20. Jaroslav Dittrich, projektant
21. František Šulák, technik
22. Jana Kocurková, důchodkyně

23Strana zelených

1. Michal Berg, internetový podnikatel a publ.
2. Kateřina Zukalová, místostarostka obce Seninka
3. Vilém Jurek, ekolog odborný pracovník
4. Kateřina Bačová, spisovatelka publikující
5. František Šulgan, samostatný odborný pracovník
6. Roman Jílek, starosta obce Boršice
7. Jitka Dvorská, pedagog volného času
8. Petr Jelínek, projektový pracovník
9. Bohuslava Pajurková, učitelka na Střední zemědělské
10. Richard Kreml, lékařortopéd
11. Martin Davidov, vedoucí ekocentra
12. Martina Koutňáková, finanční manažerka
13. Tomáš Husa, lékař nemocnice Vsetín
14. Markéta Caklová, učitelka
15. Bohuslav Sedláček, et učitel na základní škole
16. Zuzana Vachůnová, stážistka v Evropském parlam.
17. Petr Jurča, konstruktér
18. Pavel Hrnčiřík, učitel MG SZŠ a VOŠ Vsetín
19. Petra Vacková, ref. propagace Měst. Div. Zlín
20. Martin Štecher, správce nemovitostí
21. Jan Talafant, nakladatel
22. Marek Volařík, geodet-projektový manažer

24Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)

1. Josef Petr, akademický sochař restaurátor
2. Tomáš Hamrlík, ředitel muzea
3. Tomáš Zábojník, výtahový technik
4. Jiří Válka, dělník
5. Marie Ešlerová, učitelka v.v.
6. Miroslav Král, počítačový technik
7. Vladimír Vlček, strojní zámečník
8. Martin Zábojník, zedník
9. Gustav Matoška, geodet
10. Petr Hübel, světelný technik
11. Daniela Králová, pracovnice ve školství
12. Leoš Thomayer, průvodce na zámku Holešov
13. Vratislav Brázdil, pracovník městského kulturního střediska
14. Lubomír Tomanec, výtvarník
15. Petr Klapil, městský strážník
16. Lubomír Vymětal, chemik-laborant
17. Roman Oharek, podnikatel v kamenoprůmyslu
18. Oldřich Přikryl, podnikatel v kamenoprůmyslu
19. Radomíra Pláňavová, sociální asistentka
20. Eva Mikešová, chemik
21. Zuzana Čechová, sklářský designer
22. Květuše Přikrylová, zootechnik


Volby do Sněmovny 2013

Kandidátky do voleb podle krajů

Podívejte se na přehled kandidátů do předčasných voleb 2013 on-line:

Autor:




Hlavní zprávy

Další z rubriky

Lokalitu Mezicestí archeologové zkoumali od roku 1999.
Zlínské Mezicestí překryly obchody, bohaté naleziště archeologové opustili

Našli tu zbraně, nástroje, ozdoby, keramiku i tajemné kosterní pozůstatky. Objevili stopy po obydlích či zemědělských stavbách. Získali tady řadu artefaktů...  celý článek

Proměny Květné zahrady si návštěvníci všimnou hned, když projdou vchodem....
Církev si nárokuje i Květnou zahradu v Kroměříži, na stát podala žalobu

O vlastnictví Květné zahrady v Kroměříži rozhodne až soud. Žalobu podalo olomoucké arcibiskupství, stát mu totiž památku patřící na seznam UNESCO při...  celý článek

Zřícenina hradu Lukov.
Máme otevřeno, hlásí hrad Lukov. Kvůli moru divočáků mu ubylo návštěvníků

V polovině srpna mají v pokladně hradu Lukov na Zlínsku jen polovinu peněz ze vstupného než obvykle. O tom, co stojí za náhlým odlivem návštěvníků, mají jasno...  celý článek

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.