Kroměřížští fanoušci zatím v letošní sezoně nemají důvod k radosti.

Kroměřížští fanoušci zatím v letošní sezoně nemají důvod k radosti. | foto: Jan Karásek, MAFRA

Kroměřížské trápení nekončí, tým neuspěl ani v poháru

• 0
Před rokem postoupili až do semifinále, letos skončili už ve 3. kole. Třetiligoví fotbalisté Hanácké Slavie Kroměříž vypadli z Ondrášovka Cupu po porážce 1:3 od Sezimova Ústí.

"Chtěli jsme se od pohárového zápasu odrazit, bohužel nám nevyšel," posteskl si trenér Kroměříže Jindřich Lehkoživ.

Hladká semifinálová porážka jen zvýraznila mizerný kroměřížský vstup do letošní sezony. Ve třetí lize je po pěti kolech poslední s jediným bodem a skóre 3:12.

O výsledku pohárové dohrávky bylo rozhodnuto už po 25 minutách. Postupně skórovali Nesvadba, Mach a Ptáček. Domácí korekce, kterou těsně před přestávkou zařídil Steiner, nic nezměnila na postupu Sezimova Ústí, které v dalším kole vyzve Olomouc.

Do 4. kola domácího poháru postoupil jediný tým z východní Moravy – prvoligové Slovácko. Jeho osmifinálovým soupeřem bude Baník Ostrava. Hrát se bude systémem doma – venku 12. září a 19. října.

Témata: Ostravsko